Dziwne walki

Tutaj można przedstawić wychwycone w grze błędy.

Re: Dziwne walki

Postprzez Rafixes™ » 6 lis 2015, o 12:21

Sadzisz, ze przy takich obrażeniach miałbyś tyle kondycji? Kondycja, a zdolność do walki to dwie różne rzeczy, a skoro w obecnym momencie mam ponad 800um kondycji to sądzę, że może to powinno k.rwa starczyć. Niech admini ruszą tyłki, bo nic kompletnie nie jest z tym robione
Rafixes™
 
Posty: 42
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:10

Re: Dziwne walki

Postprzez Rafixes™ » 6 lis 2015, o 12:27

Chcecie k.rwa realizmu w grze to niech on będzie, ale to nie jest realizm, skoro mocniejszy gracz, którego przeciwnik ledwo na nogach stoi, przegrywa 90% pojedynków. Chcesz tego realizmu? To może niech admini przywrócą k.o. na które można się nadziać w prawdziwej walce s każdej chwili, a nie dopiero, jak się ma 80% obrażeń. Żenadą jest również zachowanie tych, którzy z radością czerpią z tej sytuacji, że jako slabsi są faworyzowani. Ale Ok. Ja na tę grę, ani złotówki więcej nie wydam i każdemu nakreślę swoją opinię, dlaczego nie należy tego nieudolnego projektu wspierać. Powodzenia!
Rafixes™
 
Posty: 42
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:10

Re: Dziwne walki

Postprzez DaViDzIoR_BtM » 6 lis 2015, o 12:34

Tak doznajać 40%obrażeń masz 88% kondycji i gdzie w tej grze jest Realizm skoro powinienes mieć duzo mniej . Gdzie w realnym Boksie jak ktoś dostaje duzo ciosów to dalej ma prawie 100% kondycji. Jak dla mnie zero Realizmu.
DaViDzIoR_BtM
Avatar użytkownika
DaViDzIoR_BtM
 
Posty: 65
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:01
Lokalizacja: Śląsk!

Re: Dziwne walki

Postprzez Rafixes™ » 6 lis 2015, o 12:37

Ja juz się z tego cyrku wypisalem i usunąłem konto. Tępakom, którzy mają teraz niesprawiedliwe wyniki i tak nic nie przetłumaczysz, Davidzior :) ja juz się więcej nie odzywam, a Tobie życzę powodzenia :)
Rafixes™
 
Posty: 42
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:10

Re: Dziwne walki

Postprzez Czubant » 6 lis 2015, o 12:44

TROCHĘ KULTURY ZNASZ TE OSOBY CO NAZYWASZ ICH TEPAKAMI ? JESLI NIE TO NIE OCENIAJ TO ŚWIADCZY O WYCHOWANIU NIE WOLNO OCENIAĆ INNEJ OSOBY TERAZ NAZYWASZ TĘPAKIEM POZNAŁ BYŚ BLIŻEJ ZMIENIŁ BYŚ MOŻE ZDANIE TRZEBA MIEĆ SZACUNEK DO DRUGIEJ OSOBY TYM BARDZIEJ GDY JEJ NIE ZNASZ
Czubant
 
Posty: 8
Dołączył(a): 19 paź 2015, o 15:59

Re: Dziwne walki

Postprzez Administrator » 6 lis 2015, o 12:47

Kurcze...od kilku dni faktycznie ten temat jest wałkowany i Rafixes po Twoim pierwszym zgłoszeniu doszliśmy, ze udział szybkości jest zdecydowanie za wysoki, został zmieniony, ale widocznie jeszcze za mało. Jakiś % szans na zwycięstwo słabsi też muszą mieć, ale bez przesady. Nikt ne mówił, że balans od razu zostanie znaleziony i wprowadzony. Po drugie jeśli ktoś zarzuca, że nic się nie dzieje, to po prostu widzi tylko to, co chce widzieć. Sprawy są regulowane na bieżąco każdego dnia poza weekendami, ale żebym się czymś zajął, to musicie napisać ticket. Przede wszystkim to musicie się wyleczyć z starych przekonań i nawyków.
Administrator
Administrator
 
Posty: 218
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Dziwne walki

Postprzez Administrator » 6 lis 2015, o 12:53

A i jeszcze szepnę parę słów do Rafixes™.
Miałem Cię za poważnego człowieka, zawsze wypowiadałeś się w sposób kulturalny, na jakimś tam poziomie,a dzisiaj co? Foch i słoma z butów? Po co te bluzgi na czacie i ubliżanie? Pod koniec zeszłego tygodnia zgłosiłeś sprawę tych walk i podjąłem rękawice, zacząłem zmieniać silnik, nie zostałeś olany a problem nie został zamieciony pod dywan, przy ilości graczy jaką posiadamy musi minąć kilka dni na obserwacje, to chyba logiczne. Ponadto od tamtej pory nic nie zgłosiłeś, więc miałem prawo sądzić, że jest lepiej. Gra wymaga jeszcze sporo naszej pracy, a waszej-graczy cierpliwości.
Administrator
Administrator
 
Posty: 218
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Dziwne walki

Postprzez HULK » 6 lis 2015, o 14:43

Ja podzielam zdanie administratora w tej sprawie uwazam ze angazuje sie w gre i stara sie stworzyc realistyczna gre bokserską i widze ze jest to robione z głową . Ja osobiscie uwazam ze w grze jest teraz wiekszy realizm fun i kazdy ma szanse wieksze lub mniejsze z kazdym ale ma a nie jak kiedys ze jest kilku gosci ktorzy tłuka wszystkich a reszta moze tylko pomarzyc a przede wszystkim gra teraz jest forma relaksu gdzie mozna miło spedzic czas :)i nie ma głupiego wyscigu szczurów jak to miało kiedys miejsce w innej grze :) Ze swojej strony chciałbym tylko dodac ze kontuzje ktore sie zdarzaja sa czestotliwe jak dla mnie . ogolnie gra na plus :) tylko te kontuzje ehh :)
HULK
 
Posty: 44
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:03

Re: Dziwne walki

Postprzez DaViDzIoR_BtM » 6 lis 2015, o 14:54

Ta HULK masz rację gra jest fajna ale z tym Realizmem to nie do końca się zgodzę . zobaczymy co przyniesie czas ;)
DaViDzIoR_BtM
Avatar użytkownika
DaViDzIoR_BtM
 
Posty: 65
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:01
Lokalizacja: Śląsk!

Re: Dziwne walki

Postprzez DaViDzIoR_BtM » 6 lis 2015, o 15:00

a i z tymi Kontuzjami HULKA serio coś nie tak za często je łapie
DaViDzIoR_BtM
Avatar użytkownika
DaViDzIoR_BtM
 
Posty: 65
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:01
Lokalizacja: Śląsk!

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Błędy i zgłoszenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron