obraza gracza

Stos niepotrzebnych postów.

Re: obraza gracza

Postprzez DaViDzIoR_BtM » 12 lis 2015, o 23:04

Ta dzisiejsza młodzież Makabra .
DaViDzIoR_BtM
Avatar użytkownika
DaViDzIoR_BtM
 
Posty: 65
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:01
Lokalizacja: Śląsk!

Re: obraza gracza

Postprzez Dean Ambrose » 12 lis 2015, o 23:06

no co niedojdy pierdolone nie macie jaj pedały pierdolone gimbusy co jest !!!! zjeby 0 pojecia o walkach dajcie temu skurwielowi bana i bedzie kwita kurwaaa noo to tak dużooo mi za byle co ban aaa ta kurwa jedzie po wszystkich i coo nic ale pojeby kurwa z was są mi brak słów na was jest a nie.... konfidenci jebane bym was kurwy wyruchał w te cipu wasze !!!
Dean Ambrose
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 paź 2015, o 17:10

Re: obraza gracza

Postprzez DaViDzIoR_BtM » 12 lis 2015, o 23:08

Panowie nie zniżajmy się do Poziomu tego Człowieka .
DaViDzIoR_BtM
Avatar użytkownika
DaViDzIoR_BtM
 
Posty: 65
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:01
Lokalizacja: Śląsk!

Re: obraza gracza

Postprzez Dean Ambrose » 12 lis 2015, o 23:10

wyjebane mam na was chuje Maćki z klanuu !!!!
Dean Ambrose
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 paź 2015, o 17:10

Re: obraza gracza

Postprzez draconiss » 12 lis 2015, o 23:14

Wróciłem przed chwilą z zajęć jogi, zalogowałem się po paru godzinach nieobecności do gry i widzę jakieś sztuczne zadymy pod moją nieobecność powstały.
Oczywiście prowodyrem i winowajcą całej sytuacji był Dean...dać dzieciakowi z dobroci serca szansę wierząc, że poprzednie bany czegoś go nauczyły i zmieniły, a on tak się za to odpłaca w podziękowaniu za to.
W tego typu kwestiach Dean jest już specjalistą(miał poprzednio 2 słuszne bany, a ten drugi kilkunastodniowy dopiero dziś mu się skończył) i moim zdaniem powinien dostać kolejnego już nie wiem na jak długo? Najlepiej dożywotni,bo to już jawna recydywa jest i to na forum publicznym.
To co tutaj Dean wkleił jest zmanipulowane i okrojone w dodatku nieumiejętnie co nawet gracze spoza klubu(Deepack, Davidzior pozdro dla Was za obiektywizm i jasność umysłu ;) ) zauważyli, zaś gracze z klubu czat klubowy widzą więc tym bardziej to dla nich jasne :)
Mówiąc krótko Deana w klubie już nie ma i odradzam innym klubom przyjmowanie go, bo chyba żaden klub nie chce mieć takiego gracza i takich sytuacji(tworzenie sztucznych problemów, brudów i pranie ich na publicznym forum).
Problem jest jednostkowy i reszta graczy poza Deanem jest na poziomie. Wszystko co napisali pozostali Panowie wyżej jest zgodne z prawdą i stanem faktycznym.
Dean nie rób z siebie sztucznego,fałszywego męczennika, bo admini pewnie widzą wszystko, także logi czata klubowego i mogą sobie wszystko sprawdzić mam nadzieję. Proponuję zakończyć ten żenujący spektakl :mrgreen:
Pozostałych graczy przepraszam za Deana i jego zachowanie(choć nie mam na niego wpływu i nie muszę mieć :D) ale sami pewnie widzicie i rozumiecie co się dzieje jak się nieodpowiedzialnego, rozkapryszonego i roszczeniowego dzieciaka neo wpuści się do internetu czy jakiejkolwiek społeczności(w naszym przypadku są to kluby, czaty, forum gry itd).
draconiss
 
Posty: 61
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 16:16

Re: obraza gracza

Postprzez Weeze » 12 lis 2015, o 23:18

Dodam tylko, że użytkownik Dean Ambrose popełnił jeszcze jedno wykroczenie, a mianowicie chodzi o multikonto. http://s1.ringfight.pl/profil/473/ - to jest zbanowany jego nowo powstały profil; nawiasem mówiąc, również za obrażanie innych graczy. O ile dobrze pamiętam, za multikonto grozi kara permbana na wszystkie powstałych kontach... :)
Weeze
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 lis 2015, o 11:08

Re: obraza gracza

Postprzez Gambino » 12 lis 2015, o 23:30

Na wstępie chciał bym pozdrowić davidxiora deena draconissa i wszystkich tu obecnych szacunku wariaty. Myślę że ten człowiek ma naprawdę problem może było by trzeba mu pomóc nie wiem wysłać do kaszpirowskiego ? ;)
Gambino
 
Posty: 4
Dołączył(a): 17 paź 2015, o 12:05

Re: obraza gracza

Postprzez Artur Szpilka » 12 lis 2015, o 23:35

Chlopak ma problemy ze soba albo z otoczeniem z ktorymi sobie nie radzi i chyba postanowil odreagowac na grze, tyle ze w zly sposob. Gracz nie jest wart jakiejkolwiek uwagi, dla niego to osobny serwer powinien powstac. Jesli jest dorosly to wspolczuje jego rodzinie, jesli jeszcze nie to trzymam kciuki za rodzicow i psychologa, ktory drzwi ma juz pewnie otwarte.
Artur Szpilka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 14:05

Re: obraza gracza

Postprzez PuncherRDM » 12 lis 2015, o 23:44

Ochłoń, jeżeli się ubiegasz o sprawiedliwość za co byłeś ukarany, to poczekaj cierpliwie, a nie te same błędy popełniasz. Bany się nie daję żeby ktoś Cię denerwował tylko to jest pouczenie, nie dali Ci bana na zawsze, uszanuj to. Pozdrawiam.
PuncherRDM
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 19:31

Re: obraza gracza

Postprzez Administrator » 13 lis 2015, o 13:33

Aż oczy bolą, ale poradzę sobie z nim.
A z drugiej strony, panowie nie prowokujcie, bo nie potrzebujemy takich tematów. :)
Administrator
Administrator
 
Posty: 218
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Poprzednia strona

Powrót do Kosz

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron