Walki

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry.

Walki

Postprzez Czubant » 19 paź 2015, o 17:20

Gra fajna podoba mi sie tylko dlaczego nie mam walk ? czekam i czekam i sie doczekac nie moge zawalczylem tylko 1 raz a teraz nie ma przeciwnikow szybko czat by sie tez zdal jak narazie poczekam z kupnem PP bo jak ma tak wygladac ze na walke trzeba czekac caly dzien to raczej gra nie ma przyszlosci
Czubant
 
Posty: 8
Dołączył(a): 19 paź 2015, o 15:59

Re: Walki

Postprzez LazaR47 » 21 paź 2015, o 18:11

Zmień wage najlepiej na ciężką, ja zrobiłem i działa xD
LazaR47
 
Posty: 8
Dołączył(a): 16 paź 2015, o 18:34

Re: Walki

Postprzez Techniczny » 22 paź 2015, o 13:58

Witam,
Z biegiem czasu będzie coraz więcej graczy i będzie z kim walczyć. Oprócz tego mamy pewne pomysły na rozwiązanie problemu z walkami, jednak przynajmniej kilka dni roboczych zleci, zanim zostaną wprowadzone - jest przy tym dość dużo pracy.
Pozdrawiam
Techniczny
Administrator
 
Posty: 235
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 14:38

Re: Walki

Postprzez zielaQ » 25 paź 2015, o 01:05

Mam takie pytanie. Rozumiem że jest to Boks, lecz czy nie było by więcej zabawy jeśli można by było dodać jakiś nowy styl walki? Może nie od razu lecz z czasem to był by dobry pomysł, każdy by mógł dostosować się do tego kim chce być i co chce osiągnąć więc:
Chodzi o to że można było by zmienić styl lecz co jakiś czas ( nie że każdy zmienia sobie co dwa, trzy dni) i oczywiście za pomocą punktów premium.
Nie chodzi dokładnie o dodanie kilku opcji do wyboru lecz dodanie jednej, dwóch jak najbardziej typu: Kick-boxing - Zapasy.
Każda z tych opcji miała by plusy lecz minusy.
Proszę o zastanowienie się bo myślę że nadało by to większej przyjemności z gry.
Wiadomo musimy zawsze iść do przodu!
Pozdrawiam ZielaQ!
zielaQ
 
Posty: 3
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 17:15

Re: Walki

Postprzez draconiss » 25 paź 2015, o 01:48

Ja bym się tutaj jednak skupił bardziej nad ulepszaniem tego co jest czyli boksu.
Jeśli już przy walkach jesteśmy to czasami występują naprawdę mało realne sytuacje w prawdziwych walkach czyli,że przyjmujemy pierwszy prawy sierpowy na głowę bez problemu na gardę,a identyczne,od razu występujące po nim kolejne prawe sierpowe na głowę zbieramy bez żadnej obrony i mamy obrażenia tak jakbyśmy się dokładnie tego samego ciosu zupełnie nie spodziewali :D Tym bardziej jeśli nie jest to końcówka walki tylko początek gdzie zawodnik jest świeży fizycznie i psychicznie itd.
W prawdziwej walce jak już ktoś weźmie na gardę pierwszy cios to raczej nie da się zaskoczyć od razu tym samym drugim,trzecim ciosem,bo ma te gardę podniesioną czy w pogotowiu jeszcze po poprzedniej akcji i jest przygotowany na powtórkę ;)
Mówiąc krótko i prosto w realu seria samych prawych sierpowych na głowę(czy jakiegokolwiek takiego samego ciosu z tej samej ręki) nie doszłaby,bo byłaby zbyt przewidywalna i intuicyjna dla broniącego się przed nią,zwłaszcza w sytuacji gdy już pierwszy z tych ciosów wyłapuje się na gardę.
Zresztą czy ktoś widział często żeby w realnym boksie zawodowym przeciwnik wyprowadzał serię tego samego ciosu i żeby ona była jeszcze do tego skuteczna? :D
Kolejną sprawą jaka by się przydała to różne akcje kontrujące,kontrataki w stylu prawy na prawy itp gdzie czasami ułamki sekund decydują czyj cios dojdzie pierwszy.
Po prostu przydałoby się więcej dynamiki z prawdziwej walki,a mniej powolnych przewidywalnych akcji jakby cała walka była ostatnią 10 rundą Sylvestra Stallone z filmu Rocky z powiedzmy pierwszej części filmu :D
draconiss
 
Posty: 61
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 16:16

Re: Walki

Postprzez HULK » 25 paź 2015, o 14:24

To zalezy kto jak walczy niektorzy odpowiadaja od razu cios na cios nie czekajac na kolejne czyli tzw wymiana . Co do serii tego samego ciosu ostatnia walka Adamka z Saleta np 5-6 ciosow prostych pod rzad wyprowadzonych i trafionych czy walki na wyzszym szczeblu za dawnych lat Alego ktory kąał wielkrotnie prostymi w glowe trafiajac wiekszosc. Co do zbieranych sierpow na glowe to pierwszy wszedl na garde po czym mogl ja rozbic po to by nastepne doszly na glowe istnieje wiele wariantow i mozliwosci kombinacji - oczywiscie ciezko zadac np 4 sierpowe prawe pod rzad i zeby wszystkie doszly w realu ale nie przesadzajmy na dzien dzisiejszy gra jest bardzo realistyczna i nie zapominajmy ze to tylko gra jednak i niegdy nie odwzoruje realnych walk w 100% jak jakis symulator itp a jesli ktos chce zrozumiec troche ta gra to proponuje pojsc zapisac sie na sekcje i po miesiacu zmieni zdanie ;]
HULK
 
Posty: 44
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:03

Re: Walki

Postprzez HULK » 25 paź 2015, o 14:37

chcociaz w sumie zamiast slowa nigdy uzyje slowa mozliwe bo sie moze zdarzyc za 50 lat ze powstanie idelna gra odwzororowujaca walke na piesci :P i wtedy to bedzie gratka ale pewnie juz nie dla nas :D
HULK
 
Posty: 44
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:03

Re: Walki

Postprzez draconiss » 25 paź 2015, o 15:23

To o czym wspomniałeś to są raczej wyjątki od reguł niż norma.Saleta to już od wielu lat emeryt i tam powinien zostać,zwłaszcza,że walczył on z kontuzją więc też łatwiej wszystko zbierał.
Natomiast Ali ma status fenomenu można powiedzieć po dziś dzień,a ile dekad temu walczył? Tacy jak on rodzą się raz na kilkaset lat,bo próżno szukać dziś takiego kogoś jak on kto zdetronizował by braci Kliczko(może pokonać ich głównie własna biologia,wiek),bo jak są w formie to nikt im nie zagraża.
draconiss
 
Posty: 61
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 16:16

Re: Walki

Postprzez HULK » 25 paź 2015, o 16:49

Bo Kliczkowie to wielcy mistrzowie i to trzeba powiedziec z całym przekonaniem ale trzeba tez stwierdzic fakt ze krolują w czasach ktore nie sa nazwijmy to złotym okresem boksu , gdyby walczyli w czasach prime powiedzmy Riddicka Bowe czy Evandera Holyfielda Lewisa ktorego Kliczko mimo ze stłukł a przegrał z kontuzja to walka byla ciekawa nie to co dzisiejsze nazwałbym to strzelanie do jednej bramki no i dalej Michaela Morrera czy samego Mike Tysona ktory w swoim prime skonczylby Kliczkow przed czasem to ich walki nie bylyby juz tak łatwe dla nich. Wiekszosc bokserow umowmy sie wychodzi do walk z Kliczkami ( w tej chwili tylko z Władkiem) wyłacznie po wypłate . Ogolnie Heavy weight przezywa regres i jesli Władek zza niedługo pojdzie sladem brata to mistrzami beda bokserzy ktorzy nie dostaliby nawet chellengera w czasach wielkich mistrzow Jesli jednak chodzi o gre i seryjnych zadawania ciosow jedna rekow i ze te ciosy wchodza dodatkowo to jest to mozliwe i zdarza sie czesto ale na przykladzie ciosow prostych na sierpach nie widziałem zeby jeden drugiego trafiał powiedzmy 5 razy z rzedy jedna reka sierpem chyba ze juz konczy zabawe za chwile a i wtedy najlepiej wychodza kombinacje.
HULK
 
Posty: 44
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:03


Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron