Klub Gymnasion.

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry.

Klub Gymnasion.

Postprzez Artur Szpilka » 15 lis 2015, o 23:46

Na samym początku uprzedzam, że nie znalazłem innego działu, który choć trochę będzie pasował do tematyki mojego wątku. Ten jest całkiem ok, bo w końcu "Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry." Natomiast jeśli Administracja nie zgadza się o publikowanie takich tematów, to proszę o przeniesienie go do odpowiedniego działu.

Chciałbym przedstawić Wam innowacyjny sposób rekrutacji zawodników przez klub Gymnasion.
Opracowaliśmy go w ten sposób, aby móc pomagać nowym graczom.

Rekrutujemy do klubu graczy już od 5 poziomu postaci.
Zapytasz pewnie, że skoro chcemy pomagać nowym graczom, to po co te ograniczenia z poziomem. A no po to, by sprawdzić czy gracz ma chęć ulepszać swoją postać. Uzyskanie 5 poziomu nie jest niczym wielkim, ale oznacza, że ktoś włożył choć trochę czasu i chęci w grę.

Aby klub mógł się sprawnie rozwijać przewidziane są opłaty, lecz nieszkodliwe dla nowych zawodników!
Wpłacanie pieniędzy na klub jest potrzebne po to, aby można było go szybciej rozwijać, aby klub mógł rosnąć w siłę i dawać nam większe możliwości przy treningu!
U nas po dołączeniu do klubu nie będziesz od razu ścigany za przymusowe wpłaty. Gracze nie posiadający 10 poziomu zwolnieni są od opłat.

Dokładna rozpiskę i cały regulamin klubu znajdziecie na naszej stronie klubowej pod tym adresem: Klub GYMNASION


ZAPRASZAM DO KLUBU GYMNASION!
Artur Szpilka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 14:05

Re: Klub Gymnasion.

Postprzez DaViDzIoR_BtM » 6 gru 2015, o 21:26

Nabór do najlepszego klubu na serwerze trwa! Masz przynajmniej 1500UM? Napisz do mnie na PW! Ostatnie MIEJSCE!!
Klub prawie na maxa rozbudowany!
DaViDzIoR_BtM
Avatar użytkownika
DaViDzIoR_BtM
 
Posty: 65
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:01
Lokalizacja: Śląsk!


Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron