Aktualizacja 1. marca

Tutaj możemy swobodnie porozmawiać na temat gry.

Re: Aktualizacja 1. marca

Postprzez ZorroBezKonia » 4 mar 2016, o 16:56

Rozszerzając moją wcześniejszą myśl.. tragedia jeśli chodzi o system walk. Już nie mówię że sam pomysł ograniczenia ilości walk jest zły bo faktycznie wcześniejsza masówka sensu nie miała. Ale ustawienie tylko 3 walk i to o takich porach jest bezsensem bo gdybym nie wchodził na tel to mając popołudniowe zmiany mam tydzień gry z głowy:) (swoją drogą coś jest spieprzone z wersją na tel bo zakładki wchodzą automatycznie na pierwszą pozycje) Ale muszę powiedzieć że gorszą sprawą wg mnie niż walki jest grzebanie w zwłokach:) czyli walki z użytkownikami którzy ostatnio widziani byli jak założyli konto z nudów w święta bożego narodzenia:) ale żeby nie było że tylko marudzę to po lekkim przetestowaniu przebiegu walki daje meeeega plusa z całą pewnością za reakcje w walkach bo serio działają:) dodatkowo jestem pod wrażeniem że zrobiliście... cokolwiek:) bez złośliwości to pisze bo uważam że poświęciliście czas którego nie odzyskacie bo na grze raczej nie zarobicie... Tak na prawdę nawet jak byście tutaj cuda stworzyli i walki 3d że mogę sam pięścią rywalowi w ryj dać to z gry nic nie będzie póki aktywnych bedzie 15 graczy:) bo walki z użytkownikami widmo traktuje jako substytut bota:)
ZorroBezKonia
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 11:14

Re: Aktualizacja 1. marca

Postprzez draconiss » 4 mar 2016, o 20:38

Techniczny napisał(a):Co do wynagrodzenia za walki - wzrosło i w zupełności wystarczy.

Raczej spadło, bo wczoraj miałem za zwycięstwo w walce $ 8 199, a dzisiaj mam za zwycięstwo tylko... $ 6 975 :D
Tak więc jeśli już to spadło, a póki co cały czas wygrywam więc nie wiem dlaczego spadło aż o ponad tysiaka ;)
draconiss
 
Posty: 61
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 16:16

Re: Aktualizacja 1. marca

Postprzez ZorroBezKonia » 5 mar 2016, o 00:01

komornik:p
ZorroBezKonia
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 11:14

Poprzednia strona

Powrót do Pogaduchy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron