Zbyt duza roznica umiejetnosci miedzy zawodnikami.

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Re: Zbyt duza roznica umiejetnosci miedzy zawodnikami.

Postprzez Grzegorz Bąk » 12 lis 2015, o 22:09

Jak najbardziej za!
Grzegorz Bąk
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 lis 2015, o 23:18

Re: Zbyt duza roznica umiejetnosci miedzy zawodnikami.

Postprzez Administrator » 13 lis 2015, o 13:41

Tylko przy obecnej ilości graczy wiąże się to z tym, ze będziecie walczyć tylko z botami. Niestety ale w tym momencie zaszkodzi to grywalności.
Administrator
Administrator
 
Posty: 218
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: Zbyt duza roznica umiejetnosci miedzy zawodnikami.

Postprzez KRZYCHU BOND » 13 lis 2015, o 16:11

Ja również jestem za ! Walki moim zdaniem stanął się bardziej optymalne dla graczy z małą ilością umiejętności
KRZYCHU BOND
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 lis 2015, o 14:34

Re: Zbyt duza roznica umiejetnosci miedzy zawodnikami.

Postprzez AsphanuFalcone » 13 sty 2016, o 07:38

nie no obecny system jest oki.. nie ma to jak mozliwosc poszczycenia sie ze gram od roku i wygralem z przeciwnikiem ktory wlasnie zaczal przygode z gra
Dziękuje za uwage.. Sorkii za lekki spam.. Dziękuje tym co popra.
A wszczególności tym co dadzą łapke w dół.. Bo dosyć że mnie zmotywują to potwierdza moję słowa zaprzeczajac im.
AsphanuFalcone
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 sty 2016, o 07:36

Re: Zbyt duza roznica umiejetnosci miedzy zawodnikami.

Postprzez AsphanuFalcone » 13 sty 2016, o 07:47

sorry za dubla. chcialem edytowac poprzedni post ale nie mozna...


to jest wprost zachecajace do gry.. sytuacja w ktorej zaczynajac okazuje sie ze odrazu jestem pretendentem do tytulu to szlagier. a opcja ze pierwsze 100 walk komputer wylosuje bym walczyl z przeciwnikiem 1000 krotnie lepszym i na te 100 walko mial 100 technicznych sprawia ze motywacja rosnie... ale niestety by dac sobie spokoj z gra..
Dziękuje za uwage.. Sorkii za lekki spam.. Dziękuje tym co popra.
A wszczególności tym co dadzą łapke w dół.. Bo dosyć że mnie zmotywują to potwierdza moję słowa zaprzeczajac im.
AsphanuFalcone
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 sty 2016, o 07:36

Re: Zbyt duza roznica umiejetnosci miedzy zawodnikami.

Postprzez Artur ANB » 13 sty 2016, o 11:29

Popieram
Artur ANB
 
Posty: 13
Dołączył(a): 12 lis 2015, o 21:13

Re: Zbyt duza roznica umiejetnosci miedzy zawodnikami.

Postprzez AsphanuFalcone » 15 sty 2016, o 07:19

Administrator napisał(a):Tylko przy obecnej ilości graczy wiąże się to z tym, ze będziecie walczyć tylko z botami. Niestety ale w tym momencie zaszkodzi to grywalności.


Zawsze można zrobić coś na zasadzie.. organizowania Rankingu Wedle kolejnych walk.. Czyli.
Aby ktoś zdobył pas mistrzowski konkretnej konfederacji musi wspinać sie od najniższego szczebla.
Rankingi podzielić na konkretne przedziały Poziomu zaawansowania gracza np. 1-5 lvl, 6-10 itd
Gracz który Nabił 6 lvl z automatu z ręki Administracji przechodzi do wyższej klasy rozrywkowej.
Gracze powinni mieć możliwość wyboru trudności gry Ale ustalić konkretne zasady dobierana sobie przeciwników w szczególności ograniczyć w pewnym stopniu możliwość wybierana tych najłabszych.
Co bym zmienił jeszcze. System tytularny.
WAGA CIĘŻKA Gracz blade Doświadczony gracz ok. Ale .. ALE jak przyszedlem do gry kilka dni temu , Gracz ten przegral w dniu 10.01.2016, 22:10:01 poprzez Knockout z niejakim Witalij Kliczko. Może warto by było zmienić system nominacji bo jakby nie patrzec.. pretendent do tytulu pobil mistrza rankingu i ma z tego tylko satysfakcje.. takze nasuwa se pytanie.. To jest boks Czy pilkarska liga.
Dziękuje za uwage.. Sorkii za lekki spam.. Dziękuje tym co popra.
A wszczególności tym co dadzą łapke w dół.. Bo dosyć że mnie zmotywują to potwierdza moję słowa zaprzeczajac im.
AsphanuFalcone
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 sty 2016, o 07:36

Poprzednia strona

Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron