Dublowanie walk

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Dublowanie walk

Postprzez Rafixes™ » 14 paź 2015, o 18:42

Wcześniej sam skarżyłem się, że potrafię mieć 5walk z rzędu z jednym zawodnikiem. Problem został usunięty, aczkolwiek paradoks sytuacji jest taki, że przeszliśmy ze skrajności w skrajność. Wcześniej zdarzało się, że wszystkie dziesięć walk można było rozegrać z dwoma/trzema zawodnikami, a teraz jest w ogóle problem z rozegraniem dziesięciu walk.
Proponuję zatem przywrócić możliwość rozgrywania więcej, niż jednej walki danego dnia z tym samym przeciwnikiem. Można byłoby ograniczyć tę ilość do np. dwóch lub trzech walk, chociaż do czasu, aż w grze będzie przynajmniej 700-800 graczy. Póki co, aktywność jest niska i po prostu nie ma co robić. Nie ma walk, nie ma więc też pieniędzy. Z powodu braku pieniędzy nie ma treningu. Brak treningu oznacza brak rozwoju. Nie widzę innego wyjścia z tej sytuacji.

Można też rozszerzyć nieco wyszukiwanie przeciwnika.

P.S. Jeżeli zgadzacie się z moją opinią i pomysłem oraz sami odczuliście skutki tej zmiany, która miała być w założeniu jak najbardziej słuszna, a okazała się być zmianą na niekorzyść, wesprzyjcie moją prośbę do administratorów wpisami poniżej. Pokażmy, że wszystkim nam doskwiera ten problem.
Rafixes™
 
Posty: 42
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:10

Re: Dublowanie walk

Postprzez Vegas » 14 paź 2015, o 18:47

Rownież podpisuje sie pod postem Rafixes
Vegas
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 19:57

Re: Dublowanie walk

Postprzez DaViDzIoR_BtM » 14 paź 2015, o 18:53

Ja Również podpisuje się pod tym postem
DaViDzIoR_BtM
Avatar użytkownika
DaViDzIoR_BtM
 
Posty: 65
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:01
Lokalizacja: Śląsk!

Re: Dublowanie walk

Postprzez Techniczny » 14 paź 2015, o 19:02

Proszę dodać nową ofertę walki albo zaktualizować obecną. Od ponad godziny można walczyć wielokrotnie z tym samym przeciwnikiem.
Techniczny
Administrator
 
Posty: 235
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 14:38


Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron