Zoptymalizowanie waluty

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Zoptymalizowanie waluty

Postprzez Artur Szpilka » 21 paź 2015, o 23:13

Witam.

Według mnie trochę ciężko jest rozwinąć się w grze, nawet walcząc średnio 6-8 walk dziennie, ponieważ brakuje pieniędzy, może nie na trening (jeszcze), ale na nowe ubrania już owszem. Za czasów CF było trochę łatwiej.
I jeszcze pytanko, czy macie w planach wypuścić kolejny serwer, ale taki łatwiejszy właśnie? :)

Pozdrawiam.
Artur Szpilka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 14:05

Re: Zoptymalizowanie waluty

Postprzez s1mple » 22 paź 2015, o 10:54

ziomuś ten serwer jeszcze nie jest praktycznie wgl rozwinięty ,a Ty o kolejny pytasz xd ?
s1mple
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 paź 2015, o 20:44

Re: Zoptymalizowanie waluty

Postprzez Rafixes™ » 22 paź 2015, o 11:00

Nie wiem, jakim cudem może pieniędzy brakować, bo sam jestem w czubie, jeżeli chodzi o UM, na serwerze, a nie mam żadnego problemu z kasą na trening, chociaż jest u mnie sporo droższy, niż u Ciebie. Swobodnie starcza, żeby wpłacać kasę do klubu i odkładać sobie kasę. Poza tym, ciuchów nie trzeba codziennie kupować, a nawet i nie powinno się, bo nie wierzę, że codziennie losuje Ci takie ciuchy, które akurat są Ci potrzebne...no chyba, że na zasadzie, jak mam rękawice +10 do sierpów i trafi Ci +11 do klinczu to już musisz mieć te +11, bo więcej UM - jeżeli tak właśnie jest to życzę powodzenia w grze :)

P.S. Kasa jest bardzo fajnie zoptymalizowana w tym momencie. Jedyne, do czego mógłbym się przyczepić to ewentualna wymiana PP na $ - mogłoby być ich nieco więcej, bo przelicznik jest skrajnie nieopłacalny.
Rafixes™
 
Posty: 42
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:10

Re: Zoptymalizowanie waluty

Postprzez Artur Szpilka » 22 paź 2015, o 13:30

Faktycznie, po przemyśleniu jeszcze raz uwagi dotyczącej waluty myślę, że nie była ona słuszna, bo tak jak mówicie, na trening wystarcza, na ciuchy też (a nawet jak nie to właśnie nie kupujemy ich codziennie). Co do szybkości zwiększania UM jest ona znacznie mniejsza niż w CF, ale w sumie nie jest to wadą, ponieważ każdy ma takie samo tempo przyrostu UM.

Można gdzieś sprawdzić ranking UM?
Artur Szpilka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 14:05

Re: Zoptymalizowanie waluty

Postprzez Techniczny » 22 paź 2015, o 13:38

Witam,
Umiejętności widać tylko u członków klubu, w którym się jest. No chyba że ktoś się osobiście podzieli z nami tą informacją :) W każdym razie rankingu umiejętności nie ma.
Pozdrawiam
Techniczny
Administrator
 
Posty: 235
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 14:38


Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron