Płatności z zagranicy

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Płatności z zagranicy

Postprzez Yip » 22 paź 2015, o 11:42

Witam, od niedawna gram w RF, i już mi się nie podoba sam fakt, że 99% płatności jest dostępna tylko krajowa (Polska) :/ a co z innymi (np. Ja) osobami które pracują za granicą i chciały by sobie doładować PP???? Czy mam specjalnie biegać za paypale'm? ponieważ nie pomyślano o osobach z zagranicy. Nawet telefonicznie nie można :/ Panowie polecał bym wam dodać kilka dodatkowych opcji płatności w miarę waszych możliwości, jeżeli chodzi o płatność mobilną to polecam sprawdzić paygol, bądź boku, jako dodatkową płatność polecałbym również paysafecard. Dziękuje za cierpliwość i mam nadzieję, że coś się zmieni.



Z Wyrazami Szacunku Mateusz T.
Yip
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 paź 2015, o 11:29

Re: Płatności z zagranicy

Postprzez Techniczny » 22 paź 2015, o 12:27

Witam,
Paysafecard zostanie wprowadzony, jednak niestety nie teraz - to kwestia nieco dłuższego czasu. Być może w najbliższym czasie uda się włączyć płatności kartami kredytowymi/debetowymi. Co do płatności mobilnych zza granicy - póki co nie przewidujemy zmiany tej metody płatności, przeszkody są natury formalnej. Najwcześniej w przyszłym roku może powrócić ten temat.
Pozdrawiam i liczę na zrozumienie
Techniczny
Administrator
 
Posty: 235
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 14:38

Re: Płatności z zagranicy

Postprzez Yip » 22 paź 2015, o 14:20

Dziękuje za szybką odpowiedź, w jakim przedziale czasowym tak mniej więcej, można by było się spodziewać wprowadzenia Paysafecard???? jest to kwestia tygodni, miesięcy czy roku?
Yip
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 paź 2015, o 11:29

Re: Płatności z zagranicy

Postprzez Techniczny » 22 paź 2015, o 23:55

To kwestia przynajmniej 2-3 miesięcy.
Techniczny
Administrator
 
Posty: 235
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 14:38


Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron