Zakładanie klubów.

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Re: Zakładanie klubów.

Postprzez Rafixes™ » 22 paź 2015, o 22:56

Na szczęście z mojego doświadczenia, bądź po prostu z mojego (na szczęście) dobrego środowiska, jeśli chodzi o pracodawców, czy też współpracowników - pracowników dobiera się pod względem predyspozycji. Tak też czynię w moim klubie :)
Rafixes™
 
Posty: 42
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:10

Re: Zakładanie klubów.

Postprzez Techniczny » 23 paź 2015, o 00:03

Witam,
Koszty zakładania klubu póki co nie zostaną zmniejszone. Wolimy, żeby kluby powstawały powoli, niż żeby na dzień dobry był wysyp dziesiątek klubów z kilkoma zawodnikami. Administracja wszystko widzi i nie chcemy podejmować decyzji z dnia na dzień odnośnie dość istotnego elementu gry. Tym bardziej, że ciężko może być później cofnąć efekty zbyt niskiej ceny klubu.
Techniczny
Administrator
 
Posty: 235
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 14:38

Re: Zakładanie klubów.

Postprzez DaViDzIoR_BtM » 23 paź 2015, o 00:19

Popieram Jak i Rafixes i Administracje tak jak jest jest dobrze ;)
DaViDzIoR_BtM
Avatar użytkownika
DaViDzIoR_BtM
 
Posty: 65
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:01
Lokalizacja: Śląsk!

Re: Zakładanie klubów.

Postprzez draconiss » 23 paź 2015, o 00:57

Dla Ciebie może i dobrze.Zobaczymy jak się to wszystko przełoży na finalną ilość graczy aktywnych na serwerze,bo to co nie przeszkadza komuś kto ma jakieś profity może już przeszkadzać komuś kto ich nie ma,a tych drugich zawsze będzie więcej.No chyba,że ci bez profitów się zniechęcą i zostanie tylko garstka zapaleńców,którzy zainwestowali w grę więcej od innych ;) Czas pokaże...będę obserwował,a później może działał gdy uznam,że warto :)
draconiss
 
Posty: 61
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 16:16

Re: Zakładanie klubów.

Postprzez Rafixes™ » 23 paź 2015, o 01:12

O jakich profitach mówisz? Póki co, bycie w klubie nie daje żadnych profitów, a wręcz odwrotnie - trzeba wpłacać masę kasy.
Rafixes™
 
Posty: 42
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:10

Re: Zakładanie klubów.

Postprzez draconiss » 23 paź 2015, o 01:23

Gra reklamuje,że dołącz do klubu to będą korzyści w postaci dodatkowego treningu czy coś w tym stylu.Nie wspominają jednak,że nie będzie ich od razu,a mi w klubie nie jest dane być więc tego nie zweryfikuję chyba,że powstanie kolejny nowy albo sam go założę :D
draconiss
 
Posty: 61
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 16:16

Re: Zakładanie klubów.

Postprzez draconiss » 23 paź 2015, o 02:10

No i zapomniałbym jeszcze o kontraktach związanych z klubem.Pewnie jeszcze coś by się znalazło,bo inaczej jaki faktycznie byłby sens zakładania klubu czy też wstępowania do niego?
draconiss
 
Posty: 61
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 16:16

Re: Zakładanie klubów.

Postprzez Rafixes™ » 23 paź 2015, o 12:41

Póki co, jak dołączysz do klubu to trzeba tylko wpłacać kasę. Profit w postaci treningów w nierozbudowanym klubie to 1UM dziennie.
Rafixes™
 
Posty: 42
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:10

Re: Zakładanie klubów.

Postprzez draconiss » 23 paź 2015, o 18:59

To wcale nie tak mało w skali np miesiąca,bo ma się już ponad 30 punktów więcej za sam fakt przebywania w klubie przez miesiąc.
No i oczywiście dochodzą też różne atrakcyjne kontrakty związane także typowo z klubem gdzie też można za 14, 30 i 60 dni pobytu dostać sporo punktów witalnych i sumarycznie wychodzi lekką ręką wynik spokojnie ponad setkę i to zaledwie w kilkadziesiąt dni więc ja bym tak tego nie bagatelizował.Po rozbudowie klubu pewnie w ogóle jest szał ;)
draconiss
 
Posty: 61
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 16:16

Re: Zakładanie klubów.

Postprzez Rafixes™ » 23 paź 2015, o 21:03

100UM w skali miesiąca? W ciągu miesiąca to ja spokojnie jestem w stanie parę tysięcy UM zdobyć.
Rafixes™
 
Posty: 42
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron