Zakładanie klubów.

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Zakładanie klubów.

Postprzez Artur Szpilka » 22 paź 2015, o 18:29

Witam!

Czy zakładanie klubów w przyszłości będzie nadal tak kosztowne? Głównie chodzi o PP, cena w $ mogłaby zostać zwiększona na rzecz PP. Ciężko jest wydać aż 100 punktów na klub, takie jest moje zdanie.
Co sądzą inne osoby?

Pozdrawiam :D
Artur Szpilka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 14:05

Re: Zakładanie klubów.

Postprzez DaViDzIoR_BtM » 22 paź 2015, o 18:38

Jeżeli ktoś chce Klub to wyda tyle a przynajmniej nie będzie ich aż tak dużo ;)
DaViDzIoR_BtM
Avatar użytkownika
DaViDzIoR_BtM
 
Posty: 65
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:01
Lokalizacja: Śląsk!

Re: Zakładanie klubów.

Postprzez draconiss » 22 paź 2015, o 19:42

Powinno powstawać coraz więcej klubów,bo wtedy człowiek nie będzie zależny od widzimisię obecnych nielicznych klubów ;) Monopol nie jest dobry ani zdrowy dla nikogo,a już z pewnością nie dla większości graczy.
Im więcej klubów tym lepiej.
draconiss
 
Posty: 61
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 16:16

Re: Zakładanie klubów.

Postprzez Artur Szpilka » 22 paź 2015, o 20:32

Dokładnie, jestem podobnego zdania co draconiss. Pierwsze dwa kluby powstały i na tym chyba koniec będzie. Nie mówię, że koszta mają być znikome, ale na pewno mniejsze mogłyby być, tak by po upłynięciu jakiegoś czasu (dajmy na to 2 tygodnie) rozwoju postaci, osoba ta mogła samodzielnie założyć swój klub, ewentualnie dołączyć wcześniej do kogoś innego, o ile byłby wybór...
Artur Szpilka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 14:05

Re: Zakładanie klubów.

Postprzez draconiss » 22 paź 2015, o 20:49

...bo na tę chwilę wyboru nie ma. Są 2 kluby "dla elit",które w sumie dla większości graczy tak jakby nie istniały,bo są głuche,nieme i zamknięte na nowych członków.Może w przyszłości swój założę i wtedy będę miał jeszcze bardziej wywalone na ten pewnego rodzaju istniejący snobizm :D
draconiss
 
Posty: 61
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 16:16

Re: Zakładanie klubów.

Postprzez Rafixes™ » 22 paź 2015, o 21:10

Nie są "głuche, nieme i zamknięte na nowych członków". Tym bardziej nie pisałbyś takich głupot, gdybyś chociaż przez chwilę zerknął na czat i przeczytał moje ogłoszenie, ponieważ obecnie szukamy nowych graczy. Poza tym, jakim cudem te kluby są dla elit, skoro 20% graczy z całego serwera ma już klub? O czym my mówimy, skoro 10% graczy jest w naszym klubie i 10% w przeciwnym. Chcecie klub to wyłóżcie kasę i załóżcie własny, tak jak zrobili to założyciele klubów, które już istnieją. Albo chociaż łaskawie zapytanie/prośbę o dołączenie do klubu wyślijcie, ale zamiast tego, pewnie lepiej żalić się na forum.
Rafixes™
 
Posty: 42
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:10

Re: Zakładanie klubów.

Postprzez Artur Szpilka » 22 paź 2015, o 21:23

Rafixes nie mów, że nie składałem do Was podań, czy nie pisałem do Ciebie - bo zrobiłem to już jakiś czas temu. Wiadomo, możesz mnie przyjąć, albo też nie, to jest Twój klub, więc ja nie mogę mówić Ci co masz robić i szanuję każdą Twoją decyzję. Ale nie pora się kłócić o to, ponieważ nie na tym polega ten temat. Piszę po prostu z propozycją, która mogłaby wpłynąć na rozwój kolejnych klubów :)
Artur Szpilka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 14:05

Re: Zakładanie klubów.

Postprzez draconiss » 22 paź 2015, o 21:27

Uderz w stół,a nożyce się odezwą...Rafixes to nie są głupoty ani żalenie się tylko suche fakty i można sobie wszystko to co mówię sprawdzić w logach gry itp itd.Na forum można o tym pisać,bo od tego też forum jest żeby dyskutować i nie Tobie na szczęście decydować o kształcie forum tylko co najwyżej możesz się pobawić jak się domyślam swoim klubem i póki co mam nadzieję,że tylko nim i niczym więcej :D Jak będę chciał to sobie klub założę,a jak nie to nie i też nie Tobie o tym decydować.
draconiss
 
Posty: 61
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 16:16

Re: Zakładanie klubów.

Postprzez Rafixes™ » 22 paź 2015, o 21:42

Jasne, że nic mi do Twojego klubu :) W żaden sposób mnie to nie obchodzi, bo i po co, jednakże, jak już mówiłem, jeśli zostanie tak idiotyczne ułatwienie przy zakładaniu klubów zrobione, jak było w CF - kluby stracą swój sens. Klub z zasady ma być wyróżnieniem, a nie normalnością. W moim klubie (jestem zastępcą, nie właścicielem), nie będzie pasożytów, którzy nie chcieli wpłacać kasy, a za jakiś czas z możliwości rozwoju w rozbudowanym klubie będą chcieli korzystać.
Do rzeczy... Jeżeli zostaną obniżone koszty założenia klubu (no tak, bo to astronomiczna suma 30zł), założyciele obecnych klubów będą musieli dostać rekompensaty. Przy czym, nawet jeśli te sumy zostaną zmniejszone i tak zacznie się znowu lament, że rozbudowa jest za droga. Gra będzie ułatwiana i ułatwiana, aż w końcu wszystko stanie się proste i nie będzie miało sensu. Tak nawiasem mówiąc - rozbudowa klubu na maxa to koszt ok. 6mln $.
Rafixes™
 
Posty: 42
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:10

Re: Zakładanie klubów.

Postprzez draconiss » 22 paź 2015, o 22:53

Generalnie żeby nie było ja nie żywię żadnych większych złych emocji z tym związanych.Jest to powiedziałbym nawet dość chłodna ocena rzeczywistości nie różniąca się w moim rozumieniu od stwierdzenia,że na dworze jest zimno albo deszcz pada i ja ten obiektywny fakt jedynie stwierdzam i nie udaję,że on nie istnieje.
Trzymając się jednak bardziej konkretnie tematu i nie popadając w abstrakcję...wnioski o tym kto zyskuje,a kto traci to niech sobie każdy wyciągnie sam zależnie od swojego punktu siedzenia,bo opinia jest zależna tak naprawdę właśnie od miejsca w którym się obecnie jest ;)
Posłużę się może tutaj małą analogią.Z właścicielami klubów jest trochę jak z pracodawcami,którzy mogą dać pracę ale nie muszą(takie ich prawo),a potencjalni aplikujący pracownicy niekoniecznie muszą ich za ten fakt uwielbiać i mogą to komentować(takie ich prawo również) i obie strony muszą się z tym liczyć.
draconiss
 
Posty: 61
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 16:16

Następna strona

Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron