Walki- obrona pasu

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Walki- obrona pasu

Postprzez Karol » 23 paź 2015, o 20:14

Co nam z tego, ze posiadamy pas ? Za zdobycie pasu nic się wiecej niz za zwykła walkę nie dostaje... tak samo jak obronimy ten pas... a chyba powinniśmy otrzymywać... Propounję za zdobyce pasu 10 PW i więcej kasy. a za obronę pasu 5 PW. Obecnie jak ma się mistrza to nawet sie traci, bo nie koniecznie 10 walk rozegra mistrz danego dnia. Co wy na to ?
Karol
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 paź 2015, o 20:19

Re: Walki- obrona pasu

Postprzez DaViDzIoR_BtM » 23 paź 2015, o 20:18

witam Obrona pasu daje 4PW Także nie potrzebny post Pozdro
DaViDzIoR_BtM
Avatar użytkownika
DaViDzIoR_BtM
 
Posty: 65
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:01
Lokalizacja: Śląsk!

Re: Walki- obrona pasu

Postprzez Karol » 23 paź 2015, o 21:16

Nie zauwazyłem jakos tego... by mi dodawało...
Karol
 
Posty: 8
Dołączył(a): 11 paź 2015, o 20:19

Re: Walki- obrona pasu

Postprzez Techniczny » 23 paź 2015, o 21:42

Witam,
Sprawdziłem, przybyły 4 punkty witalne przy obronie pasa. Zwiększyć tej ilości nie możemy, bo najlepszy zawodnik byłby jeszcze lepszy, co jest nie do przyjęcia. Gdy wszystkie obowiązkowe zmiany zostaną wdrożone, postaramy się pomyśleć nad innymi zaletami bycia mistrzem. Mimo wszystko 4 punkty witalne za wygraną walkę to wcale nie jest mało - mistrz broniąc 10 razy dziennie pasa, dostanie prawie 2 razy więcej punktów witalnych niż inni. Więcej dać nie możemy, bo z dnia na dzień będzie jeszcze lepszy w stosunku do pozostałych. Być może zwiększymy przychód za walkę, gdyż zazwyczaj mistrz walczy trochę rzadziej.
Pozdrawiam
Techniczny
Administrator
 
Posty: 235
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 14:38


Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron