Jedna wiadomość wysyłana na skrzynkę do wszystkich w klubie

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Jedna wiadomość wysyłana na skrzynkę do wszystkich w klubie

Postprzez draconiss » 27 paź 2015, o 20:32

Witam.
Myślę,że temat już mówi wiele.Może jestem ślepy ale nie widzę takiej wydawałoby się dość oczywistej i wygodnej możliwości jaka przydałaby się chyba każdemu właścicielowi klubu,który jednak trochę w niego zainwestował żeby mieć łatwiejszy i szybszy kontakt z klubowiczami :)
Chodzi mianowicie o to, żeby była możliwość, że pisze się jakąś jedną wiadomość i używając opcji w stylu "wyślij do wszystkich klubowiczów"(albo do paru konkretnych których wybierałoby się z listy np zatwierdzając ptaszkiem :P) i ta wiadomość dociera błyskawicznie do klubowiczów. Mógłby być oczywiście tego jakiś limit np 2 razy dziennie maks z różnych względów ;)
Sam czat to jednak uważam trochę mało biorąc pod uwagę,że ludzie logują się o różnych godzinach, nie ma on jakiegoś archiwum czy historii itd,a czasami warto byłoby na szybko dać jakieś ogłoszenie itp, którego nikt na pewno nie przegapi, o co na czacie przecież nietrudno, bo zawsze jest coś nowego.
Pozdrawiam.
draconiss
 
Posty: 61
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 16:16

Re: Jedna wiadomość wysyłana na skrzynkę do wszystkich w klu

Postprzez Artur Szpilka » 28 paź 2015, o 18:48

Myślę, że pomysł jak najbardziej wydaje się przydatny, tylko ciekawe jak z realizacją tego :)
Artur Szpilka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 14:05


Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron