Mistrzowie

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Mistrzowie

Postprzez HULK » 3 gru 2015, o 19:41

Chciałbym zaproponowac podział sumy um na wyszukiwanie przeciwnika o np 10% bo jest kilku graczy co rozbudowało sume um do tego stopnia ze tłuka wszystkich bez opamiatania i dodatkowo jeszcze z bycia mistzrem dostaja witalki czyli słaby jest słabszy a silny jeszzce silniejszy a chyba nie o to tu chodzi , zrodził sie podział taki ze praktycznie do konca istnienia tej gry bedzie panowaanie na przemian a reszta sie bedzie tylko przygladac, Chciałbym zeby kazdy mogł skosztowac jak to sie walczy z rownym. Powiedzmy sobie szczerze 95% graczy wyzywajacych mistrza tylko dostarcza mu witalek i nie ma zadnych szans na wygrana z nim a wychodza tylko po to zeby zebrac KO - to mnie sie wydaje chyba nie o to tu chodzi
HULK
 
Posty: 44
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:03

Re: Mistrzowie

Postprzez HULK » 3 gru 2015, o 20:02

Moja propozycja dotyczy mistrzów federacji , bo moze niejasno napisałem w 1 poscie , mozna by wprowadzic federacje w kategoriach wagowych jak w realnym boksie sa ibw wbo wba i tak z 3 kategoriach wagowych mielisbysmy 9 mistrzów i kazdy choc przez chwile moglby poczuc sie fajnie z bycia mistrzem i nie mam nic do tych co lubia wydawac kase na gry bo dla mnie moga wydawac i 10 tys miesiecznie ale licze ze Pan Techniczny przyjrzy sie sprawie fachowym okiem bo z kazdym dniem ta przepasc sie jeszcze pogłebia . Rozumiem ze wielu moja opinia sie nie spodoba ale takie mam zdanie w temacie no i co poradze , pozdrawiam.
HULK
 
Posty: 44
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:03

Re: Mistrzowie

Postprzez PuncherRDM » 4 gru 2015, o 02:12

Jestem i ja za tym żeby byłe takie o to federacje :)
PuncherRDM
 
Posty: 6
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 19:31

Re: Mistrzowie

Postprzez Viper20 » 5 gru 2015, o 22:27

Propozycja bardzo dobra i przydatna
Viper20
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 lis 2015, o 16:04

Re: Mistrzowie

Postprzez draconiss » 5 gru 2015, o 23:56

Propozycja rzeczywiście dobra ale przydatna to będzie dopiero wtedy gdy wejdzie ona praktycznie w życie ;)
draconiss
 
Posty: 61
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 16:16

Re: Mistrzowie

Postprzez GANDZIARZ » 6 gru 2015, o 16:29

popieram :D
Obrazek
Avatar użytkownika
GANDZIARZ
 
Posty: 14
Dołączył(a): 9 paź 2015, o 14:44
Lokalizacja: St-Ce


Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron