Rywalizacja między klubami

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

Rywalizacja między klubami

Postprzez ZorroBezKonia » 14 gru 2015, o 13:00

Moja propozycja jest dość mocno rewolucyjna. Ma na celu zwiększenie rywalizacji miedzy klubami i może docelowo spowodować wzorst liczby klubów. Więc do rzeczy:
-Proponuje by walki między klubami nie miały formy umawiania się tylko ataku. Czyli np klub A atakował klub B niespodziewanie. Boss miałby opcje zaatakowania klubu przeciwnego dając np godzinę na wystawienie zawodników do rywalizacji w ustalonym przez siebie systemie wagowym. Dokładniej mówiąc boss klubu A atakuje B i daje im godzine na podjęcie rekawic 2x w cięzkiej i 1x w junior i 1x w połciężkiej

-Kolejna propozycja związana z pierwszą to by do walk klubowych można było wystawiać tylko zawodników online. Dało by to większe znaczenie w klubie zawodników mniej skoksowanych. Ktoś atakuje klub boss do dyspozycji nie ma największego koksa bo jest ofline i wystawia kogoś kto jest online. Wg mnie taki zawodnik czułby się bardziej istotny w klubie i dało by to ciekawe urozmaicenie

-Dodatkowo motywacją do walk między klubami mogła by być np wygrana 5% stanu konta klubu pokonanego:)

Sądze że takie zmiany dały by większe urozmaicenie i rywalizacje ponieważ nie było by tak że jeden klub wystawia ciągle ten sam skład niezależnie czy ktoś się od kilku godzin lub nawet dni nie logował a mimo to walczy. Pozatym zmobilizowało by do do dużej aktywności bycia online co raczej pomoże niż zaszkodzi grze:)

Oczywiście pomysły z mojej storny są luźne i do modyfikacji ( chociaż nie sądze by cokolwiek się takiego w grze stało :))
Ale w mojej ocenie było by ciekawiej niż ciągle klikanie i nic nie emocjonujące walki klubowe
ZorroBezKonia
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 11:14

Re: Rywalizacja między klubami

Postprzez draconiss » 14 gru 2015, o 13:40

Pomysł dobry i ciekawy ale pozostaje jeszcze kwestia czy spotka się on z odzewem zwłaszcza adminów ;)
draconiss
 
Posty: 61
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 16:16

Re: Rywalizacja między klubami

Postprzez Artur Szpilka » 14 gru 2015, o 23:44

Ataki na inne kluby? A co to, czasy wikingów? Fakt, szanowna administracja powinna zacząć działać i wprowadzać coś konkretnego, a nie... Ale akurat ten pomysł według mnie jest dość słaby.
Artur Szpilka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 14:05

Re: Rywalizacja między klubami

Postprzez draconiss » 15 gru 2015, o 09:23

Głównie chodzi o fakt promowania zawodników będących online i to jest moim zdaniem ważne i kluczowe.
draconiss
 
Posty: 61
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 16:16

Re: Rywalizacja między klubami

Postprzez ZorroBezKonia » 15 gru 2015, o 10:22

Dokładnie o to chodzi. Jaki sens mają walki klubowe gdzie boss wystawia skład najmocniejszy ale jednak niedostepny? Wiem że boks jest na tyle honorowym sportem walki że przynajmniej w teorii ataki nie pasuja. Ale jeśli wszystmo bedzie ustawiane jak teraz to np klub z 3 pozycji nigdy nie będzie walczył i w związku z tym stale będa tracic w umiejętnościach a najmocniejsi stale zyskiwać
ZorroBezKonia
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 11:14


Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron