;)

Jeżeli masz jakieś pomysły na urozmaicenie gry, podziel się nimi właśnie tu.

;)

Postprzez Artur ANB » 18 gru 2015, o 22:58

mam dla Was genialną propozycje jest dosc nieoczywista dlatego ją opisze:
Zacznijcie interesować się gra :D :)
wiem że jest to dosc dziwny pomysl ale mozna spróbować, co Wy na to? :lol:
Artur ANB
 
Posty: 13
Dołączył(a): 12 lis 2015, o 21:13

Re: ;)

Postprzez Administrator » 18 gru 2015, o 23:59

No pomysł rewelacyjny.
Chętnie bym się zajął, ale przecież Wy nic nie raportujecie, nie zgłaszacie błędów, sensownych propozycji. Natomiast krytykę słyszę codziennie.
To negatywne nastawienie wynika z tego, że nie widzicie mnie codziennie w grze? W tym momencie wszystkie gry łączy ten sam support, nie muszę nawet logować się na dany serwer by załatwiać na nim sprawy. W zasadzie nie bardzo rozumiem o co chodzi pewnej grupie graczy.
Administrator
Administrator
 
Posty: 218
Dołączył(a): 29 maja 2015, o 15:22

Re: ;)

Postprzez ZorroBezKonia » 19 gru 2015, o 05:18

Tu nie chodzi o częstotliwość logowania. Ale jakieś tam były propozycje np moja. Fajnie by było gdyby były jakieś reakcje. Np. : niemożliwe technicznie do zrealizowania, nie taki mam zamysł w grze , to zaszkodzi innym użytkownikom. Żeby było więcej propozycji to musi być odzew żeby ludzie widzieli że admin to w ogóle czyta
ZorroBezKonia
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 11:14

Re: ;)

Postprzez Artur ANB » 19 gru 2015, o 10:44

propozycji jest wiele i nie widze by jaka kolwiek zostala wprowadzona.... wielu graczy zaakceptowalo np. moj pomysl z zostawieniem tych federacji ale zeby nalozyc na nie limit umek np. kategoria polciezka do 2000um. uwierzcie mi ze wtedy by gracze nie usuwali kont, grali by dalej ( mowa o graczach ktorzy zakladaja tu konto pograja godzine i juz nigdy tej strony nie odwiedzaja bo za bardzo ich nie zachwyciła ) Bo co mam tu trzymac nowych graczy na start: bilans 0:20 , brak klubu bo administracja stwierdzila ze 100pp na zalozenie klubu to malo i moze tak zostac, itp ;)
Artur ANB
 
Posty: 13
Dołączył(a): 12 lis 2015, o 21:13

Re: ;)

Postprzez ZorroBezKonia » 19 gru 2015, o 12:38

Ja bym chyba jednak za jakimś sztywnym podziałem nie był. Za mało użytkowników. Gdyby porobić kilka federacji i walki w podobnych poziomach um to walczyli byśmy po 2-3 osoby w kółko. Ja dla nowych zrobił bym jakąś szkółkę w której walczą ze sobą powiedzmy przez 5 dni tylko np do 10lvl. Za dużo dzielić nie ma co. A nowy użytkownim zawsze będzie miał ciężko
ZorroBezKonia
 
Posty: 13
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 11:14

Re: ;)

Postprzez DaViDzIoR_BtM » 20 gru 2015, o 21:18

Administrator propozycji jest dużo ale zamiast odpisać że nie da się tego zrealizować albo coś to żadnej odpowiedzi nie ma i dlatego ludzie się denerwują na was bo na żadne posty(Propozycje) nie odpowiadacie .
DaViDzIoR_BtM
Avatar użytkownika
DaViDzIoR_BtM
 
Posty: 65
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:01
Lokalizacja: Śląsk!

Re: ;)

Postprzez draconiss » 21 gru 2015, o 13:34

Myślę, że pewnej grupie graczy chodzi o to, że od niejednego gracza padła na forum niejedna propozycja. Nie chodzi tu już nawet o to, że każda propozycja ma być rozpatrzona pozytywnie ale wypadałoby chociaż krótko odpisać nawet odmowę, że np nie potraficie, nie opłaca się itp. Brak jakiegokolwiek odzewu powoduje właśnie to, że gracze odbierają to jako brak zainteresowania grą oraz graczami.
draconiss
 
Posty: 61
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 16:16


Powrót do Propozycje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron