Uprawiacie jakiś sport?

Pogawędki niezwiązane z grą.

Uprawiacie jakiś sport?

Postprzez Artur Szpilka » 23 paź 2015, o 10:17

Tak jak w tytule, pochwalcie się tym czy robicie coś poza klikaniem w myszkę :D

Ja osobiście grywam w piłkę, jeżdżę na rowerze i ćwiczę na siłowni ;)
Artur Szpilka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 14:05

Re: Uprawiacie jakiś sport?

Postprzez draconiss » 23 paź 2015, o 12:39

Jako nastolatek było dużo sportów na powietrzu przede wszystkim piłka nożna,rower i bieganie.Później było sporo siłowni i boksu.Ostatnio zaś jest to tylko... joga :D No i trochę kalisteniki też się pojawia ale to w sumie prawie to samo co joga,bo pracuje się głównie z masą własnego ciała :)
draconiss
 
Posty: 61
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 16:16

Re: Uprawiacie jakiś sport?

Postprzez Artur Szpilka » 23 paź 2015, o 22:09

Od niedawna interesuję się kalisteniką, jednak jest coś wspólnego pomiędzy nią a siłownią. Czasem robię wypady na parki do kalisteniki, dobra odmiana treningu :)
Artur Szpilka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 14:05

Re: Uprawiacie jakiś sport?

Postprzez draconiss » 23 paź 2015, o 22:34

Jak chodzisz do parku gdzie w dodatku jest dostęp do drążka czy poręczy to już skręca bardziej w stronę Street Workout(dochodzą różne figury i pozycje zaczerpnięte z gimnastyki).Nie powiem, efektownie to wygląda ale osobiście bardziej imponuje mi np pozycja kruka z jogi.
Jest ta pozycja też w książce "Skazany na trening" ale autor zaczerpnął ją pewnie od jogina lub kogoś w tym stylu,który z nim siedział w więzieniu.
Zresztą tak mówię o tym kruku,a wiele osób nie stanie nawet na głowie przez dłuższy czas czy tym bardziej na rękach.Takie ćwiczenia pokazują najlepiej harmonijną pracę ciała i to w jakiej formie naprawdę jesteś,bo siłownia to mimo wszystko jednak za bardzo izoluje i usztywnia ciało choćbyś nie wiem jak miał świetny i zróżnicowany plan.
draconiss
 
Posty: 61
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 16:16

Re: Uprawiacie jakiś sport?

Postprzez HULK » 6 lis 2015, o 12:01

No i tutaj znow podzielam opinie draconissa bo sam cwicze na drazku i jest to jak dla mnie lepsza forma cwiczen niz pompowanie zelastwa na siłowni - mozna powiedziec ze to taka moja opinia w duzym skrócie ;]
HULK
 
Posty: 44
Dołączył(a): 8 paź 2015, o 17:03

Re: Uprawiacie jakiś sport?

Postprzez Artur Szpilka » 6 lis 2015, o 12:25

Jestem podobnego zdania. Mysle, ze cwiczenie z uzyciem masy wlasnego ciala przy pomocy drazka, podciagajac sie, czy przy pomocy, hmm, podlogi, robiac pompki jest lepsze. Cwiczymy wtedy prawdziwa sile.
Zelastwa mozna uzywac jedynie do dokladania obciazenia :D
Artur Szpilka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 20 paź 2015, o 14:05


Powrót do Hydepark

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron